Analyse van ons team

Wij vinden het belangrijk om alles en iedereen te verbinden, buiten de deur maar ook binnen SVP! Targetpoint helpt SVP met het in kaart brengen van alle verschillende mensen met ieder een eigen persoonlijkheid binnen de organisatie door middel van ‘insights’ profielen. We willen gebruik maken van deze verschillen in projecten door zorgvuldig onze teams samen te stellen, maar ook mensen vooral in hun kracht zetten en inzicht te geven in hun eigen kwaliteiten. Naar aanleiding van een test en een persoonlijk profiel krijgen alle collega’s meer inzicht in jezelf en anderen. Iedereen heeft alle vier de kleuren in zich. De combinatie van de kleuren geeft je jouw unieke persoonlijkheid. De kleuren refereren aan gedragsvoorkeuren die bepalen hoe je reageert, denkt en handelt. Omdat iedereen anders is, kan iedereen ook zijn eigen talent inzetten en op deze manier kan niemand dat meer voor zichzelf houden.

Mooi om te zien dat als alle profielen bij elkaar opgeteld worden in het teamwiel, SVP groen kleurt. Het bewijs dat we echt van het samenwerken zijn!