Ben jij onze nieuwe landschapsarchitect?

SVP is op zoek naar een landschapsarchitect. Bij voorkeur werk je al vier à vijf jaar en heb je ervaring met het ontwerpen en technisch uitwerken van visies, beeldkwaliteitsplannen, verkavelingen en inrichtingsplannen voor landschap en openbare ruimte. Je vindt het leuk om in een integraal team met stedenbouwkundigen en architecten te werken aan onze projecten op verschillende schaalniveaus.

SVP is een dynamisch ontwerpbureau in het hart van Nederland waar op alle schaalniveaus ontworpen wordt aan de stad. Wij werken in binnen- en buitenland aan concrete gebiedsontwikkelingen en projecten. Vanwege een groeiende opdracht portefeuille zijn wij op korte termijn op zoek naar uitbreiding van ons team van ontwerpers.

 

Jouw profiel;

 • een afgeronde opleiding aan de WUR, Hogeschool van Larenstein of de Academie van Bouwkunst
 • bij voorkeur 4-5 jaar werkervaring als landschapsarchitect
 • ervaring met Vectorworks en Adobe pakketten
 • je passie is ontwerpen, je bent creatief en bereid door te gaan totdat je de juiste ontwerp oplossing hebt gevonden
 • je hebt een zeer goede materialen- en plantenkennis
 • je beschikt over zeer goede communicatieve vaardigheden en vindt het leuk om in wisselende teams te werken
 • je kunt situaties op verschillende schaalniveaus snel en goed analyseren
 • je kunt je ontwerp ideeën met overtuigingskracht visualiseren en presenteren.

 

Wat wij jou bieden;

 • een uitdagende functie in een fijne werkomgeving
 • arbeidsvoorwaarden en beloning conform cao architectenbureaus
 • een dienstverband van minimaal 32 uur per week.

 

Herken je jezelf in het gevraagde profiel? Stuur dan een sollicitatiebrief inclusief CV en beknopt portfolio naar info@svp-svp.nl ter attentie van Maartje Luisman.