Besuch uns auf die Polis Convention!

Maartje Luisman is één van de sprekers op de beurs ‘Polis Convention’ in Düsseldorf. Het thema van de beurs dit jaar is; ‘Gravity – de stad in balans’. SVP geeft samen met BPD een presentatie over het Voormalige Defensieterrein in Utrecht waar wij afgelopen jaar samen met OKRA en ARUP aan gewerkt hebben. Het stedenbouwkundig plan geeft een nieuwe visie op  gezond stedelijk leven in de stad en is daarmee een  inspirerend voorbeeld van deze nieuwe balans die in steden gezocht wordt.

Ben jij nieuwsgierig naar ons verhaal? Kom dan naar Düsseldorf waar wij woensdag 25 april om 17:00 tijdens de sessie Beyond Horizons –‘Was wir von unseren Nachbarn lernen können’ onze Duitse buren inspireren en deelnemen aan een paneldiscussie met o.a. KCAP en MVDRV. Voor meer info over polis en het programma, klik hier.