Boekpresentatie monografie David Zuiderhoek

Onlangs vond de boekpresentatie plaats van de monografie ‘David Zuiderhoek, Componist van de ruimte (1911-1993)’, in wat misschien wel zijn beste ontwerp is: het hoofdkantoor van RHDHV in Amersfoort. Het gebouw is bijna een halve eeuw oud en voldoet na een renovatie van de gevels aan de strengste energie-eisen. Doordat de borstweringen zijn verdwenen en de gevel nu geheel verglaasd is, past het nog beter in haar bosachtige omgeving. Architect Roel Brouwers is verder gegaan, waar David Zuiderhoek was gestopt. Na de verschillende toespraken werd de presentatie afgesloten in Café Zuiderhoek, met uitzicht op de tuin en de centrale hal. SVP heeft bijgedragen aan de totstandkoming van het boek door de nieuwe stedenbouwkundige kaarten voor haar rekening te nemen. De reden: ons bureau is voortgekomen uit Bureau Zuiderhoek.