Bouwbezoek in onze achtertuin

In ons eigen Amersfoort worden in totaal 200 appartementen en enkele stadswoningen gebouwd, ontworpen door SVP. De locatie ligt langs het spoor. In het ontwerp is aansluiting gezocht met de industriële uitstraling van de spoorzone. Blikvanger is de toren van dertien lagen hoog. Het witte accent vormt een oriëntatiepunt vanuit de binnenstad. Langs het spoor staan ook nog twee stoere robuuste blokken met geluidswerende serres die de gevel een open karakter geven. De licht gemetselde gevels in het U-vormige blok begeleiden een binnenplaats waar buurtgenoten elkaar kunnen ontmoeten, met daaronder de ruimte om te parkeren. Wij bekeken tijdens de lunchpauze de voortgang van de bouw en uiteraard het prachtige uitzicht over onze stad Amersfoort.

Lees hier meer over dit project.