Bureau-excursie Urk en Lelystad

Op 17 september zijn we met het bureau op excursie geweest naar Urk en Lelystad. In Urk hebben de we de Harmpje Visserschool bezocht waar we een rondleiding kregen van een enthousiaste en tevreden schooldirecteur. De school is in een recordtijd ontworpen en gebouwd.  In Lelystad hebben we Het Rode Klif, een woonzorg gebouw van Centrada bezocht  (klik hier voor meer info) waar we als SVP de entrees en het verblijfsklimaat hebben mogen verbeteren. Daarna zijn we bij het bijzondere woningbouwproject de Warande geweest waar SVP zowel verantwoordelijk was voor het stedenbouwkundig als architectonisch ontwerp (klik hier voor meer informatie). Vervolgens hebben we nog een aantal projecten van derden bekeken. Deze inspirerende dag werd afgesloten met een gezellig etentje aan de haven van Lelystad.