De met bewoners ontwikkelde wijk is af

We gaan even terug in de tijd, in de zomer van 2015, toen de eerste bewonersavond plaatsvond in Vianen. De speciaal voor deze plek ontworpen methode ‘co-design’ (door onze opdrachtgever Blauwhoedzorgde) ervoor dat iedereen kon meedenken, meepraten en ideeën kon uitwisselen over hoe Helsdingen eruit moest komen te zien. Onderwerpen als stedenbouwkundige opzet, architectuur, woningtypen, indeling van de plattegronden en duurzaamheid kwamen aan bod. Dankzij deze inbreng past Helsdingen perfect in het huidige tijdsbeeld en voelt de wijk als een wijk van iedereen.

Nu, vier jaar later, is de wijk zo goed als af. Een resultaat waar wij enorm trots op zijn. Vooral omdat we dit hebben ontworpen zoals wij dat graag doen, in nauwe samenwerking met de toekomstige bewoners en omwonenden. Maar ook met andere partijen als Blauwhoed en LEKSTEDEwonen.