De oplossing voor de op Prinsjesdag aangekondigde flexwoningen

Er is een gebrek aan kleine en betaalbare woningen in de stad. Binnenstedelijke bouwlocaties zijn schaars. Op Prinsjesdag heeft het kabinet dat ook erkend en er zijn maatregelen aangekondigd om de bouw van grote aantallen tijdelijke huurhuizen te stimuleren.
 
Dat flexwoningen of tijdelijke woningen ook een permanente kwaliteit en uitstraling kunnen hebben laat ons modulaire appartementencomplex SET in Amsterdam zien. In een slechts drie maanden is het gebouw op de plek verrezen. Ook kan het weer uit elkaar worden gehaald om dezelfde woningen op een andere locatie opnieuw in te zetten. Op deze manier is niet het gebouw, maar de plek tijdelijk. Zo staan de studio’s en appartementen van SET aan het begin van een leven lang mensen huisvesten.
 
Lees hier alles over compact wonen.