Digitale positiviteit op eerste schetsen

Al jaren wordt er nagedacht over de herontwikkeling van het bedrijventerrein Dronenhoek in Bodegraven. Ooit stond op dit terrein een orgelfabriek. Na de eerste schetsen digitaal gepresenteerd te hebben zit er nu eindelijk schot in de zaak.

“Tijdens de inspraakraad van vorige week werden de eerste plannen voor het gebied aan de raadsleden gepresenteerd en hoewel er nog veel vragen waren, was er bij alle fracties veel waardering voor de opzet.” vermeldt de nieuwssite Kijk op Bodegraven-Reeuwijk.

Een groot deel van het bedrijventerrein is in handen van een drietal projectontwikkelaars: Slokker, Brookland en Jansen de Jong. De ontwikkelaars hebben SVP gevraagd om het plan vorm te geven, in nauwe samenwerking met de gemeente Bodegraven-Reeuwijk. Met vier hofjes ontstaat er een nieuwe groene woonwijk, met ongeveer 250 woningen. Lees hier meer.