Een spannende rit naar een speciale plek

Wat een bijzonder moment om, op het tot voor kort afgesloten terrein van de voormalige Kruitfabriek in Muiden, te gaan kijken naar de plek waar straks honderden kinderen les zullen krijgen. Het Integraal Kindcentrum staat straks op een centrale plek in de nieuwe woonwijk en sluit aan op een reeks karakteristieke gebouwen van de voormalige fabriek die behouden blijven. Het stoere industriële gebouw biedt onderdak aan twee scholen en een kinderdagverblijf en ziet eruit alsof het er altijd al gestaan heeft. In het gebouw wordt straks een nieuwe manier van onderwijs gegeven. Niet meer in gescheiden klaslokalen, maar met drie groepen in één ruimte zodat kinderen een plek op maat kunnen vinden passend bij het lesprogramma.  Klik hier voor een afbeelding van ons ontwerp