190128_SVP_architectuur_stedenbouw_academie_bouwkunst klei stad alexander_Brodsky

Een stad in klei

De afgelopen twee weken hebben 140 studenten van Amsterdamse Academie van Bouwkunst gewerkt aan een enorme stad van klei. Onze collega’s Annely van den Berg en Mike Wissing studeren aan de academie en hebben bijgedragen aan deze denkbeeldige stad. De studenten zijn onder leiding van de Russische artist-in-residence Alexander Brodsky aan de slag gegaan met het maken van gebouwen uit eigen individuele herinneringen. Mike vertelt: “Er is een waanzinnige stad ontstaan die vol staat met bijzondere gebouwen. Je krijgt zelden de kans om met zo veel mensen te werken aan één project. Het resultaat toont dat je met samenwerken en verbeeldingskracht prachtige dingen kan maken.”

Bekijk het indrukwekkende resultaat hier.

Foto: Jonathan Andrew