Eerste online raadsvergadering

Een hele nieuwe ervaring, met alle raadsleden online discussiëren. Onze collega Manon Witbraad had deze week de eerste online raadsvergadering over de Hofjes van Dronen. In opdracht van de verschillende grondeigenaren en de gemeente Bodegraven is door SVP een stedenbouwkundige visie voor het verouderde bedrijventerrein Dronenhoek opgesteld. De nieuwe visie, die Hofjes van Dronen heet, biedt een goede basis voor de herontwikkeling van het gebied. Het concept omvat een gedifferentieerd aanbod van woningen en woonmilieus. Manon zegt over de vergadering: “Het was een hele bijzondere ervaring, erg leuk om te doen. De avond verliep heel gestructureerd, daar waren goede afspraken over gemaakt. Het was soms wel lastig om de raadsleden niet te kunnen zien omdat er dan minder interactie is. Maar in deze bizarre tijden is dit naar mijn idee een hele goede maner om processen en besluitvorming door te laten lopen.” De komende periode zal ook de communicatie met belanghebbenden en omwonenden online worden opgepakt.