Energietransitie zonder technologie, is dat mogelijk?

Tijdens de presentatie van het boek ‘Energietransitie als gebiedsontwikkeling’ afgelopen maandag liet bestuurskundige en schrijver Peter van Rooy zien hoe Nederland weer tot de top van de wereld kan behoren als het gaat om integrale gebiedsontwikkeling, startend vanuit de energietransitie.

Aansluitend vond een gesprek plaats met Brigitte Vlaswinkel van Oceans of Energy, die namens het team ‘Onder de Zeeuwse zon’, samen met andere winnaars van Energielandschap van de Toekomst, vertelde over het verloop na de prijsvraag. Wat zijn de uitdagingen? Hoeveel is er nodig om de geschetste toekomstbeelden te laten slagen? Hoe ziet het energielandschap van de toekomst eruit? Alles werd besproken naar aanleiding van de video’s die vertoond werden. Conclusie van de avond: ‘We hebben meer energieplanologen nodig”.

Meer informatie over ‘Onder de Zeeuwse zon’ kan je hier vinden.