Esther vertelt over Crailo op Shared mobility rocks

Doen ze het in Nederland beter dan België wat gedeelde mobiliteit betreft? Geen idee! Wat wel duidelijk is: over de landsgrenzen heen worstelen ze vaak met gelijkaardige troubles bij het implementeren van gedeelde mobiliteit in woningbouwlocaties. Op het Belgische congres Shared mobility rocks in Brussel op dinsdag 8 oktober zal Esther Vlaswinkel vertellen over onze mobiliteitsplannen voor Crailo, het voormalig militair terrein van 45 hectare midden in ’t Gooi dat we samen met OKRA en Arcadis transformeren naar een woon-werkgebied waar het landschap leidend is.

In een interactieve sessie gaan we in gesprek met onze Zuiderburen over Good practises, visies en antwoorden op de mobiliteitsvragen van de toekomst. Esther ‘treedt op’ in de Jamsessie ‘Gluren bij de buren’ samen met Betty de Boer (directeur regiobureau Groningen Assen), Minze Walvius (Advier) en Ananda Groag (Re- Frame).

Wil jij hierbij zijn? Meld je dan aan voor het evenement Shared Mobility Rocks in Brussel.