SVP architect stedenbouw Esther vlaswinkel evenement

Esther Vlaswinkel spreker tijdens kennisevenement van The Missing Link

Nederland staat volop in de steigers. In veel steden en dorpen verrijzen nieuwe woonwijken of worden binnenstedelijke gebieden getransformeerd tot nieuwe levendige stadswijken. De behoefte naar creëren van betekenisvolle plekken is groot en wordt ook geëist door het kabinet. Er is een belangrijke rol weggelegd voor de positionering van erfgoed in de leefomgeving en aan de verbindende kracht – sociaal en maatschappelijk – van dit erfgoed.

Tijdens het kennisevent ‘Bouwen aan plekken met identiteit’ leer je hoe je erfgoed en identiteit succesvol inzet bij gebiedsontwikkeling. Onze Esther Vlaswinkel zal hier samen met Roel Lichtenberg van BLAUW Architecten haar kennis en vele ervaringen delen aan de hand van de casus Defensieterrein in Utrecht waar de villa Jongerius ingezet wordt als een icoon voor de gebiedsontwikkeling.

Tot ziens op 14 maart bij The Missing Link erfgoedadvies UCo – Utrecht Community. Kijk voor meer informatie en aanmelden op de website van het evenement.

Afbeelding: in samenwerking met The Missing Link