Gewonnen opdracht voor verdichting in Velp

De gemeente Rheden heeft SVP geselecteerd voor het opstellen van een Masterplan voor de ziekenhuislocatie in Velp. Het bestaande ziekenhuis gaat vertrekken en rondom het ziekenhuis hebben verschillende partijen gronden in eigendom die men wil herontwikkelen. Herontwikkeling van gebieden en stedelijke transformaties waar we nu voor staan zijn anders en complexer dan de verstedelijkingsopgaven uit het verleden, precies zoals wij het graag zien. Nieuwe opgaven vragen om een breder en diepere kijk op de wijze waarop gebiedsontwikkeling en grondbeleid wordt uitgevoerd. Als we het op de typische SVP wijze aanpakken, komt daar uiteraard participatie van de bewoners en stakeholders bij kijken. Samen met de verschillende belanghebbenden kijken wij naar de waarde die toegevoegd kan worden in dit gebied in een mix van wonen, werken en voorzieningen. Wij kunnen wij niet wachten om te starten met deze mooie stedelijke opgave.