Hengelose Es wordt vernieuwd!

De komende jaren wordt de wijk Hengelose Es ingrijpend vernieuwd, de nieuwe wijknaam is ‘Hengelo’s Geluk’ . Begin december is de samenwerking tussen Era contour/Koopmans en Welbions getekend na een intensief selectieproces. De eerste ideeën voor de nieuwe wijk staan al op papier, de komende tijd gaat SVP de visie verder uitwerken tot een stedenbouwkundig plan. Uitgangspunt is dat de bestaande flats in de wijk worden gerenoveerd en de laagbouw vervangen wordt door nieuwe buurtjes die in co-creatie verder uitgewerkt worden. In de nieuwe opzet van de wijk wordt maximaal geprofiteerd van de bijzondere ligging tegen het park Weusthag. Voor meer informatie zie http://www.cobouw.nl/artikel/1609096-hengelose-corporatie-vindt-nieuw-model-samenwerking en link naar projectblad.