Het jaar volgens de directie

Het jaar 2019 begon voor SVP met een directiewissel. Hoe hebben Esther, Maartje en Gideon het afgelopen jaar beleefd en waar kijken ze naar uit in 2020? Maartje start het gesprek: “Het afgelopen jaar hebben wij niet alleen veel leuke nieuwe opdrachten binnengehaald, maar we merken ook dat opdrachtgevers ons steeds beter weten te vinden voor het soort projecten waar we echt goed in zijn. Namelijk: complex, met veel stakeholders, in de stad en op het raakvlak van architectuur en stedenbouw. Het was voor mij persoonlijk ook bijzonder omdat we een directiewissel hebben gehad en dus een nieuw team hebben.” Gideon vult aan: “Het is mooi om te merken dat onze samenwerking doorwerkt binnen SVP, we horen steeds meer terug dat juist de samenwerking tussen de verschillende disciplines een enorme meerwaarde geeft, zowel in kwaliteit als sociaal.” Benieuwd naar de toekomstdromen voor SVP? Lees het hier.