Het vervolg op ons bezoek in Rusland

Onze collega’s Gideon en Alexandra hebben samen met collega’s van LEVS alles uit hun bezoek aan Tomsk (Rusland) gehaald. Beide bureau’s hebben laten zien hoe wij in Nederland omgaan met erfgoed. Aanvullend daarop hebben de studenten van de State University ontwerpoplossingen gepresenteerd voor het behoud van de traditionele houtbouw in Tomsk en deze ideeën bediscussieerd aan de hand van onder andere VR. De conclusie? Er zijn meer opties dan kiezen tussen het volledig behouden of het slopen van erfgoed. SVP en LEVS blijven de komende periode in contact met de studenten van de State University, om inhoudelijk plannen te gespreken maar ook om de waardevolle verschillen te zien in aanpak en cultuur en daar wederzijds van te leren. En zodat de studenten een kans krijgen om beter Engels te leren spreken en schrijven. Afbeelding: het werk van LogWorks.ru