Hoef en Haag officieel geopend!

Vrijdag 27 mei heeft Willibrord van Beek, commissaris van de Koning, het nieuwe dorp Hoef en Haag in Vianen officieel geopend. Aansluitend werd door de nieuwe bewoners de eerste paal geslagen en een nieuwe natuurspeelplek bij het kasteelterrein in gebruik genomen door de kinderen. Met een pop-up food festival op het kasteelterrein is de start van de nieuwe wijk gevierd met alle betrokkenen maar vooral ook met de toekomstige dorpsbewoners! 

In Hoef en Haag worden de komende jaren door BPD en AM 1800 woningen ontwikkeld. SVP heeft in samenwerking met Adviesbureau Haver Droeze het Masterplan opgesteld en werkt nu aan de uitwerking van deelplannen. Bijzonder is dat dorp een eigen postcodegebied heeft gekregen en straks dus echt officieel het 15e dorp is van de nieuwe gemeente Vijfheerenlanden.