Hoge ambities voor defensieterrein Crailo

SVP heeft het Ambitiedocument gemaakt voor de ontwikkeling van het voormalig defensieterrein Crailo, een gebied van ongeveer 40 hectare groot in het hart van ’t Gooi. Het ambitiedocument is gemaakt in opdracht van de drie gemeentes Laren, Gooise Meren en Hilversum die gezamenlijk het gebied gaan aankopen van de provincie.

Crailo wordt een bijzonder buurtschap met landschappelijk wonen, innovatieve bedrijvigheid en ruimte voor recreatie en natuur. Het gebied wordt energiepositief, materiaalbewust en de biodiversiteit wordt versterkt. Het ensemble van de kolonel Palmkazerne blijft behouden en wordt het levendig hart van het gebied.

De komende weken wordt het plan met de omwonenden en met de drie gemeenteraden besproken. Besluitvorming over de aankoop van de grond en vaststelling van het ambitiedocument is gepland op 18 december. Daarna zal het Ambitiedocument worden uitgewerkt in een masterplan voor het gebied. Om het Ambitiedocument te lezen klik hier.