Identiteit van Buurtschap Crailo

Na de vaststelling van het stedenbouwkundig plan hebben we niet stilgezeten: aflopen periode hebben we beeldkwaliteitsplan voor Buurtschap Crailo gemaakt. In dit plan is de identiteit van het toekomstige gebied en de architectonische ambities uitgewerkt. Vrijheid en moderne expressie Op Zuid, de natuurlijke identiteit van Op de Hei en het historisch karakter van het Kazernekwartier worden op een op een intelligente manier verbonden aan de duurzaamheidsopgaven. Het concept beeldkwaliteitsplan wordt in januari samen met het bestemmingsplan gepubliceerd en ter inzage gelegd. “En het mooie is, besluit Esther, Crailo wordt niet alleen voor haar bewoners: in het hele gebied kun je straks recreëren: eerst een lekkere wandeling met een rondje over de hei en daarna uitrusten en iets drinken bij de Appélplaats of in de Spiegelhorst…”

Nu al benieuwd naar wat die drie deelgebieden inhouden? Meer lezen kan hier.