Inloopavond wordt inkijkavond

Wij hebben het al eerder aangekondigd: participatie blijft doorgaan. Bedrijventerrein Zoutman in Reeuwijk-Brug wordt uitgebreid (Zoutman-West). Het ligt tegen de Rijksweg A12 aan en is op dit moment weiland met sloten. Belangrijk is dat we veel water in het gebied moeten bergen. Dit zien we niet alleen als noodzakelijke verplichting, maar ook als een kans om het bedrijventerrein een groene, duurzame inrichting te geven met ecologische waarde en wellicht als ruimte voor de bestaande volkstuinen.

Voor dit project stond, na de eerste twee bijeenkomsten, een inloopavond met informatie voor de toekomstige gebruikers en partijen gepland, die nu helaas niet doorging in de originele vorm. Daar is iets op verzonnen: de inkijkavond. Een handjevol mensen achter een camera en iedereen die maar wilde kon digitaal meekijken. Maar ook moesten mensen zelf vragen beantwoorden en konden ze uiteraard vragen stellen. Samen met de gemeente Bodegraven en De Wijde Blik Communicatie hebben we er een interactieve avond van gemaakt. Zo blijft participatie ook nu én juist nu mogelijk! Benieuwd hoe zoiets er aan toe gaat? Je kunt het evenement hier terugkijken.