Jongerenhuisvesting Karmijn, Amsterdam

Afgelopen donderdag, 14 december, is het project Karmijn feestelijk geopend door o.a. wethouder Wonen Laurens Ivens.  Karmijn bestaat uit twee modulaire woongebouwen voor jonge starters en statushouders. Het project, dat bestaat uit 110 zelfstandige kamers, studio’s en mini-appartementen, sluit op een vanzelfsprekende manier aan op het bruisende stedelijke programma dat al op de locatie (voorheen ACTA) aanwezig is. Karmijn is het resultaat van een intensieve samenwerking met woningcorporatie De Alliantie en met modulaire bouwer NEZZT en is de eerste in een reeks woongebouwen die voor een periode van 10 a 15 jaar een antwoord bieden op de acute vraag naar betaalbare huisvesting voor statushouders en jonge Amsterdammers. Iedereen, inclusief de nieuwe bewoners, was uiterst tevreden over het eindresultaat. Klik hier voor meer informatie.