Kinderen slaan eerste palen voor het Kindcentrum

Normaal gesproken vindt er een officiële ‘eerste paal’ met burgemeester of wethouders plaats bij de bouw van een nieuw gebouw. Maar nu we leven in het ‘nieuwe normaal’ zijn de eerste paaltjes voor het Kindcentrum Muiderberg door kinderen de grond in geslagen. De kinderen van de peuterspeelzaal, het kinderdagverblijf en de school tot en met groep 8 mochten allemaal een zelfgemaakt paaltje de grond in slaan.

Het ontwerp voor het Intergraal Kind Centrum in Muiden bestaat uit twee metselwerkvleugels met een transparant tussendeel. Het uiterlijk doet denken aan de kruitfabriek die eerder op deze plek in Muiden stond en is passend bij het 18de-eeuwse kruithuis dat nog op het terrein staat. De twee basisscholen, een kinderdagopvang, een peuterspeelzaal en de buitenschoolse opvang hebben allemaal hun plek gevonden in dit ontwerp.

Lees hier meer.