Kunst bij SVP

Antal Bos, Thijs Trompert en Marisja Smit (ATMosphere) zijn Amersfoortse kunstenaars met ruwe handen. Ze stoeien met staal, hakken hout en lassen dat het een lieve lust is. U kent ze wellicht van de prachtige stier op de rotonde in Amersfoort of van de vele festivals waar zij afgelopen jaren hun werk hebben laten zien.

Wat weinig mensen weten, is dat Thijs Trompert de zoon is van voormalig directielid Aad Trompert en ATMosphere in het verleden veel maquettes voor SVP heeft gemaakt. Nu het kunstenaarstrio 20 jaar bestaat zijn er twintig kunstwerken rondom hun jubileumboek gemaakt, waarvan SVP er één heeft gekocht. Speciaal voor ons gemaakt en afgelopen zaterdag onthuld tijdens een heuse ‘unboxing’ live stream. Wij zijn er blij mee, je kunt hem binnenkort op ons kantoor bewonderen!

Lees hier meer over Atmosfeer het boek.