Leren over de toekomst van Utrecht– BNA Studie

De stad van de toekomst, wat houdt dat in? Tijdens deze studie van de BNA zoeken wij naar het antwoord op deze vraag voor de opgave in de stadsrand Oost van Utrecht. Afgelopen vrijdag waren wij op bezoek bij Minze Walvius van Advier en hebben we met ons team gewerkt aan een onze visie. Tien minuten presentatie voor ieder persoon uit het multidisciplinaire team zorgt ervoor dat wij blijven leren van elkaar! Thema’s als de geschiedenis van het gebied, economische en maatschappelijke trends en een uitgebreide ruimtelijke analyse zijn voorbij gekomen. De dag hebben wij afgesloten op de TU Delft met de tweede masterclass, die ditmaal ging over klimaatadaptatie. De slogan ‘Groen als nutsvoorziening’ van spreker Harry Boeschoten inspireert ons bij het integraal denken over het stadslandschap van de toekomst.