Maartje Luisman beklimt de zeepkist

Een picknick in de achtertuin van SVP om te vertellen over de grote opgaven waar we voor staan en hoe die aan te pakken met verbeeldings-en ontwerpkracht. Woensdag 11 juli organiseert FASaDE een Urban Picknick om haar voelsprieten in de stad uit te zetten onder Amersfoortse professionals. Opgaven als verdichting in schaarse ruimte, groeiende sociale ongelijkheid en energietransitie, wij zijn hier dagelijks mee bezig en onze ontwerpers lopen over van de ideeën en oplossingen voor complexe opgaven. Kort en bondig zal Maartje Luisman op de Urban Picknick verwoorden waar ons hart en ons werk vol van is, welke opgaven hoog op de agenda (moeten) staan en welke rol SVP hierin speelt en kan spelen.

Aanmelden en de rest van het programma bekijken? Dat kan hier.