Maartje Luisman voor de tweede keer in top 100 Next Women to Watch

The Next Women Fund creëert met de Next Women to Watch top 100 een platform voor vrouwelijke leiders, die stuk voor stuk rolmodellen kunnen zijn voor de rest van de samenleving door ze zichtbaar te maken. Gelijke vertegenwoordiging voor mannen én vrouwen op top posities is op dit moment belangrijker dan ooit om onze samenleving verder te laten groeien. Vorig jaar stond ons directielid en stedenbouwkundige Maartje Luisman al in de lijst en ook dit jaar staat ze in The Next Women to Watch 100 van 2020.

Natuurlijk een mooie erkenning niet alleen voor Maartje maar voor de voltallige directie en het hele team van SVP. Zo is 2020 weer een succesvol jaar voor SVP, een jaar waarin we ons team zelfs in Coronatijd hebben uitgebreid met talentvolle ontwerpers en onze opdrachtenportefeuille flink hebben zien groeien.