Nazomeren op slippertjes

Het was een mooi gezicht gisteren, bont gekleurde teenslippers onder een net pak in het zand van het ‘oude’ Zandfoort aan de Eem. Op de uiteindelijk toch nog zomerse middag en avond bruiste het van gezelligheid, maakten mensen nieuwe plannen met elkaar en presenteerde SVP de nieuwe plannen voor Zandfoort aan de Eem.
Op het stadsstrand van Amersfoort werkt SVP in samenwerking met Vireo en Andre van Gelderen aan een visie voor een appartementencomplex met daaronder een kleurrijke plek voor het nieuwe Zandfoort aan de Eem. Een aantal kijkdozen gaven een eerste impressie van onze ideeën voor deze unieke plek in Amersfoort. Ook in de nieuwe plannen staan het strand, vrijheid en het vakantiegevoel centraal.
Bedankt voor jullie komst, de traditionele jaarlijkse nazomerborrel was weer geslaagd.