Nieuw kwartaalthema: back to school

Het ontwerpen van een school is voor onze architecten één van de mooiste opgaven, omdat je vorm mag geven aan de periode die voor ieder mens een blijvende indruk maakt. SVP kent een lange traditie in de scholenbouw. Van de eerste brede school tot de nieuwste internationale school. We kunnen ons inmiddels met recht ‘scholenexperts’ noemen. Een schoolgebouw is in onze ogen meer dan alleen een functioneel gebouw dat onderwijs faciliteert. Het is een plek waar kinderen zich ontwikkelen, zich veilig voelen, ze iedere dag bijleren, waar vriendschappen gesloten worden. Een goed ontwerp maakt dat allemaal mogelijk. In de schoolgebouwen die we ontwerpen hebben wij altijd de ambitie om leren leuk te maken. En die spelregel hanteren we ook in ons eigen bureau, want een leven lang leren en ontwikkelen zorgt ervoor dat ons werk leuk blijft!

Ons nieuwe kwartaalthema is dan ook: back to school. De komende periode leren wij jullie op LinkedIn, Facebook en onze website, alles over onze blik op scholenbouw, kennisontwikkeling en lesgeven.

 

Beeld: Breede School in Heerde