Nieuwe energie | Voorbeeld voor duurzaam bouwen

“Mijn hele leven staat in het teken van duurzaamheid” vertelt opdrachtgever en eigenaar René van der Borcht tot Verwolde trots, “Wanneer ik iets bouw dat er 100 jaar of meer moet staan, vind ik dat het moet meegaan met zijn tijd. Villa Paasloo is het resultaat”.

Met duurzame snufjes als het opvangen van regenwater, bodemwarmteinstallatie systemen die de verwarming van het huis doen en slimme plaatsing van gevelopeningen is het gebouw een voorbeeld voor duurzaam bouwen. Niet alles is 100% duurzaam, ondanks zijn voorliefde voor duurzaamheid kookt René wel graag nog op gas. “Ik heb met de installateur afgesproken dat het gemakkelijk omgezet kan worden naar elektrisch koken. Als de gaskraan wordt dichtgedraaid kunnen wij de volgende dag op elektriciteit koken.”

Bekijk hier de video die je rondleidt in de woning en abboneer je gelijk op ons vernieuwde Youtubekanaal.