Nieuwe naam voor Hengelose Es

Donderdag 21 september is het officiële startschot gegeven voor de transformatie van de Hengelose es naar een nieuwe, stoere, stadswijk met de naam ‘Nieuwe Es’. SVP en Adviesbureau Haver Droeze werkten de afgelopen jaren in opdracht van Era Contour en Koopmans in nauwe samenwerking met de gemeente aan de plannen voor de wijk. De voormalige Broek en Bakema wijk wordt getransformeerd naar een nieuw stuk stad. Twee van de bestaande flats met bijzondere split-level woningen  worden gerenoveerd, de rest van de laagbouwstempels in de wijk is inmiddels al gesloopt. Hier worden de komende jaren nieuwe woningen in een parkachtige setting gerealiseerd, aansluitend op het naastgelegen Weusthag park. SVP blijft als architect betrokken bij de verdere uitwerking. Voor meer informatie klik hier  http://svp-svp.nl/portfolio-item/hengelo-hengelose-es/