Nominatie ontwerpwedstrijd Achtersluispolder Zaanstad

Hoe hebben wij wonen, werken en ontspanning gecombineerd in een gebied waar (omgevings)veiligheid kaders stelt? Het antwoord is te zien en horen tijdens het We Make The City festival in Amsterdam, waar de jury op 21 juni de winnaar bekendmaakt. Team Rooskleurig Risico (Chris Steenhuis, Joost van der Doelen van SVP, Mike Wissing van SVP) is één van de drie genomineerde voor de ontwerpwedstrijd Achtersluispolder Zaanstad.

De Gemeente Zaanstad en Ontwerp Veilige omgeving hebben ontwerpteams gevraagd om te kijken naar de veiligheid in het gebied vol industrie met verhoogde risico’s. Met advies van NEZZT, Bureau voor Gebiedscommunicatie en Maartje Luisman heeft het team een visie en ontwerp bedacht voor de transformatie van de Achtersluispolder naar een gebied voor werken, wonen en ontspanning.

Bekijk hier de film van OVO.