Om betaalbaar te bouwen moet je samenwerken

Samenwerken is al heel lang een kracht van SVP. Wij weten hoe we als ontwerpers de opdrachtgever, toekomstige gebruikers en andere belanghebbenden een stem kunnen geven tijdens het ontwerpproces. De pressure cooker methodiek wordt niet alleen ingezet om samen tot goede en snelle resultaten te komen, maar ook om lastige problemen op te lossen, zoals betaalbaarheid van projecten.

Hoe houd je de realisatiekosten in de hand en kom je tot optimale investeringen met elkaar? Hoe zorg je ervoor dat iedereen misschien nog wel meer krijgt dan hij/zij aanvankelijk dacht? Aan welke knoppen kun je draaien en hoe werk je samen met een architect en co-makers? Maartje Luisman vertelt op de Dag van de Projectontwikkeling over het succesvol organiseren van pressurecookers aan de hand van een succesvol en betaalbaar samenwerkingsproject van SVP: Nobelhorst.

Wil jij erbij zijn op 16 mei? Klik hier.