Ontwerpproces van International School Utrecht bereikt volgende mijlpaal

SVP heeft samen met CROSS weer een belangrijke stap gezet richting realisatie van de International School Utrecht (ISUtrecht). De afgelopen maanden is er – samen met onze adviseurs DWA, Pieters bouwtechniek en Copijn – hard gewerkt aan het Definitief Ontwerp, dat vlak voor de zomervakantie op succesvolle wijze is afgerond. De ISUtrecht is een internationale school dat onderwijs biedt aan kinderen van 4 tot en met 18 jaar oud. In de school staat de verbinding centraal tussen de verschillende leeftijden, de culturen, maar ook de Universiteitscampus van Utrecht en het natuurgebied Amelisweerd.

Na het winnen van de tender in 2019 heeft Team SVP samen met de opdrachtgever (Gemeente Utrecht) en de gebruikers van de school het ontwerp verder doorontwikkeld op uitstraling, functionaliteit, maakbaarheid en duurzaamheidsaspecten. Dat de opdrachtgever en gebruiker vinden dat het geschetste beeld van de tender nog voor 100% overeind staat, is voor ons het mooiste compliment. Daarbij zijn wij helemaal in ons element als we met zo’n groot team kunnen samenwerken. We gaan na de zomer met het gehele team vol energie door met het Technisch ontwerp.

Bekijk hier nieuwe afbeeldingen en lees meer.