ontwerpsessie ‘ontwerp je eigen kavel’ in Nobelhorst groot succes

Donderdag 28 maart vond onder leiding van de gemeente Almere en SVP de eerste ontwerpsessie ‘ontwerp je eigen kavel’ plaats. In de wijk Nobelhorst wordt alle ruimte geboden aan initiatieven, de toekomstig bewoners bepalen hoe hun buurt er uit komt te zien. Tijdens de ontwerpsessie kregen de bewoners letterlijk een leeg canvas. In veld 4 moet alles nog bedacht worden, de ontsluiting, de grootte van de kavels, de positie van de woningen, de ligging van groen- en speelplekjes en natuurlijk ook de parkeeroplossingen. Iedereen heeft zijn ideale kavel ingetekend, we hebben maquettes gemaakt van mogelijke woningen en is vervolgens gekeken naar een verkaveling voor de hele buurt . Tijdens een brede verkoopmanifestatie zaterdag 27 april wordt aan andere geinteresseerden ook de mogelijkheid gebonden om hun eigen kavel te ontwerpen.