Onze bouw vakvrouwen

‘Wij vinden een vrouwelijke directie heel gewoon.” vertellen Maartje Luisman, Marjon Mors en Esther Vlaswinkel aan het Bouwnetwerk voor het verzamelboek Bouw Vak Vrouw. Vrouwen in de architectenbranche zijn nog steeds in de minderheid, namelijk maar 23%. Terwijl onze vrouwelijke directie uit een door ons uitgevoerde survey juist één van de redenen is voor opdrachtgevers om voor SVP te kiezen. Bang voor een theekransje hoef je bij onze vrouwelijke directie ook niet te zijn, maar er is wel een duidelijk verschil. Esther: “hier bij SVP is het heel gewoon om een project te bespreken als je er mee bezig bent”. Eén van onze veel gebruikte quotes is dan ook ‘it’s a (fe)male world’, waarmee we willen laten zien dat we als SVP juist vrouwelijke competenties als goed samenwerken en luisteren graag inzetten in projecten.
Vanaf 1 januari vormt Gideon de Jong samen met Esther Vlaswinkel en Maartje Luisman de driekoppige directie van SVP. Gideon nam 1 januari het stokje over van Marjon Mors, die nog bij ons in dienst is als projectarchitect.