Opening Educatief Centrum in Vianen

Nog net voor de kerstvakantie is het Educatief Centrum De Prenter in Vianen officieel geopend. In De Prenter zijn een groot aantal verschillende gebruikers gehuisvest waaronder een basisschool. Bovenop het Educatief Centrum bevinden zich nog 36 appartementen rondom een groene daktuin. Het nieuwe gebouw wordt dé ontmoetingsplek in de wijk de Hagen en is onderdeel van de wijkvernieuwing Vijfheerenlanden. SVP is als stedenbouwkundige intensief betrokken bij de vernieuwing van de wijk en heeft een beeldkwaliteitplan opgesteld voor de renovatie van de flats. Daarnaast hebben wij ook een stedenbouwkundig plan gemaakt voor het vervangen van één van de naast liggende flats door twee nieuwe woningbouwblokken waarmee op termijn meer differentiatie ontstaat in de wijk.