Participatie tijdens isolatie

SVP is een echt ‘samenwerkbureau’. We werken niet alleen intern samen tussen architectuur en stedenbouw, maar ook extern met verschillende belanghebbenden en stakeholders tijdens ontwerpprocessen. Hoewel in grote groepen samenkomen nu onmogelijk is, is samenwerken op grote schaal niet onmogelijk. Dit is juist ook in deze tijd essentieel om projecten lopend te houden, zie ook de oproep van de BNA van 23 maart. Samen met Marion van der Voort van Bureau voor Gebiedscommunicatie kijken wij uit naar nieuwe manieren van communiceren, juist nu we in isolatie zitten.

Ga het experiment aan, zoek nieuwe wegen en ontdek de mogelijkheden en kansen. Uiteindelijk zou het ons allemaal meer tijd en resultaat op kunnen brengen. En misschien is juist ook een keer een doelgroep te bereiken die anders minder aan het woord is. Laten we samen het meeste maken uit deze lastige situatie! Maar vooral mét elkaar, want juist nu hebben we elkaar nodig.

Lees hier alle mogelijkheden.

Waar zie jij nieuwe mogelijkheden van communiceren? Heb je suggesties en/of samenwerkingen, contact ons!