Plannen bekijken in virtual reality

Wonen op een voormalig fabrieksterrein, dat kan over een aantal jaar in Cuijk. De huidige Nutricia fabriek gaat sluiten en biedt straks ruimte aan industrieel ogende woningen, die aansluitend op de stijl van de huidige fabriek. Daarnaast is er plek voor dijkwoningen, met indrukwekkend uitzicht over de Maas, of rustiger wonen in een groene buurt met veel groen en ruimte om te spelen voor kinderen. Tijdens de bewonersavond lieten wij de omwonenden en mogelijk toekomstige bewoners meegenieten van onze ideeën en schetsen, in 3D. Met VR brillen op kan het ontwerp een stuk beter beoordeeld worden en kun je al een gevoel krijgen bij de kwaliteit van de toekomstige buurt.

De beste ideeën worden niet door ons alleen bedacht, maar juist samen met toekomstige bewoners, omwonenden en andere partijen. Door samen het plan te ontwikkelen, ontstaat er een sterk en maatschappelijk gedragen plan. Dit project in Cuijk is een goed voorbeeld van deze typische SVP aanpak. Met deze manier van presenteren komen wordt het alleen maar leuker en makkelijker om onze plannen over te brengen. Ook de plannen in VR zien? Scan de QR code.