Plannen voor Scherpenzeel-zuid ontwikkelen zich verder

Op de Dag van de Architectuur heeft SVP een workshop ‘ontwerp je eigen droomhuis’ in Scherpenzeel gegeven. Met een groep van 8 bewoners is een ochtend gepuzzeld op de verkaveling van de nieuwe wijk en hebben mensen uiteindelijk ook hun droomkavel ingetekend. Het werken in een klein groepje heeft een grote meerwaarde voor ons als ontwerpers maar ook voor de bewoners zelf. Alle persoonlijke woonwensen komen zo aan bod maar het is ook een goede gelegenheid voor de mensen zelf om elkaar beter te leren kennen. Dinsdag 27 juni is tijdens een tweede brede bewonersavond met ruim 100 ge├»nteresseerden verder gewerkt aan de plannen voor de eerste fase, het gebied Heijhorst. Iedereen heeft aan het eind van de avond een vlaggetje gepland op hun voorkeurslocatie in het gebied.