Pressurecooker geeft ruimte aan iedereen

Heb je een lastige opgave, zit je vast in een project, liggen de belangen van de verschillende betrokken partijen ogenschijnlijk ver uit elkaar? Dan is de door SVP ontwikkelde pressurecooker methodiek wellicht interessant om in te zetten om snel tot een gedragen resultaat te komen. Tijdens een pressurecooker gaan we op zoek naar het gedeelde belang, zorgen we dat iedereen dezelfde kennis heeft en zetten we de expertise van alle mensen aan tafel in om tot verrassende resultaten te komen. Dat vraagt om een goede gespreksleider en goed kunnen luisteren om vervolgens de verbinding te kunnen maken.
 
Bij het proces van Steenwijk hebben wij deze typische SVP manier van samenwerken toegepast met onze opdrachtgever maar ook de bewoners zaten aan tafel. Benieuwd hoe dit eruit ziet, bekijk dan de film.
 
Meer weten over de pressurecooker methodiek? Download dan deze folder.
 
#ruimtemakenruimtegeven #ruimtecreeren #ruimteomteleven #ruimtevoornatuur #ruimtevanSVP