Ready? SET, go!

Voor ons heel gewoon en toch zo bijzonder: van lijnen, vlakken en 3D schetsen naar een gebouw waar inmiddels de bewoners in wonen.
Op een mooie locatie aan het water, centraal op IJburg, staan modulaire woningen die in verbazingwekkend tempo zijn verrezen. Het gebouw is zo ontworpen dat het de openbare groene speelplek zoveel mogelijk intact laat. Gebouw en locatie hebben alles in zich om hier een bruisende jongeren-community te laten ontstaan waarbij integratie (50% van de bewoners is statushouder) voorop staat.
Dit is niet het eerste modulaire project dat SVP heeft ontworpen: net als Karmijn en Lohuizen kunnen de units, in dit geval van Jan Snel, ook weer uit elkaar gehaald worden om vervolgens ergens anders opgebouwd te kunnen worden. Zo staan de 141 studio’s en appartementen van SET aan het begin van een leven lang mensen huisvesten.
Klik hier voor meer informatie over Amsterdam SET dat in opdracht van De Alliantie gerealiseerd is.