Samen werken aan jouw ideale woonplek

Bij SVP geloven wij dat de beste ideeën niet ‘alleen achter de tekentafel’ bedacht worden, maar juist samen met mogelijk toekomstige bewoners en omwonenden, maar ook met bijvoorbeeld energiebedrijven, het waterschap en natuur- en milieuorganisaties. Door samen het plan te ontwikkelen, ontstaat er een sterk en maatschappelijk gedragen plan.
Olstergaard en Zilverackers zijn een goed voorbeeld van deze aanpak, typerend voor SVP. Enquêtes, droom- en bewonersavonden en de pressure cooker zijn voorbeelden van de methodes die wij gebruiken om te luisteren en te reageren op ideeën van de omgeving.
In beide uiteindelijke ontwerpen van de projecten is ruimte voor (collectief)particulier ondernemerschap, waar de woonwensen van bewoners centraal staan. Zo kan je zelf kiezen of je bijvoorbeeld in de natuur, op een dorpsplein of met een groep mensen wilt wonen.

Lees hier meer over Zilverackers.