Samenwerkingen met studenten in Siberië

Het blijft geweldig om te zien en voelen hoe enthousiasme ontstaat als je samenwerkt en hoe snel er al resultaten behaald kunnen worden in een korte tijd. “We run out of ideas and are stuck”, was de noodkreet van de studenten van Living Lab Tomsk. Leuk als je dan het verschil kunt maken.
De studenten van Living Lab Tomsk in Tomsk (Rusland) hebben nagedacht over een integraal concept voor een straat in de studentencampus. Maar ook over het activeren van de openbare ruimte met place making en de herbestemming van een industriële plot. Drie dagen lang hebben onze Maartje en Esther samen met Marianne Loof, Adriaan Mout van LEVS architecten en S&P de studenten nieuwe methodieken kunnen leren en weer richting gegeven aan hun ontwerpproces. Voor ons fijn om ook eens in de zomer in Siberië te zijn en hernieuwde energie te verkrijgen van deze sprankelende samenwerking.