Selectie BNA ‘De stad van de toekomst’

Team SVP is geselecteerd voor de BNA ontwerpstudie ‘De stad van de toekomst’!

In het onderzoekstraject van een jaar wordt aan de hand van vijf testlocaties van 1 x 1 km in Amsterdam, Rotterdam, Den Haag, Utrecht en Eindhoven gekeken naar nieuwe manieren van stad maken. SVP heeft een interdisciplinair team samengesteld dat zich focust op de transformatie van de Stadsrand Oost van Utrecht.

Hoe kunnen we innovaties op het gebied van mobiliteit, energie, digitalisering inzetten bij het maken van de verbonden,  gezonde en gelukkige stad? Dit is de opgave waar we onze tanden in gaan zetten.

Het team bestaat uit: Esther Vlaswinkel en Valentina Amaya Marin (SVP Architectuur en Stedenbouw), Rani Izhar en Martin Knuyt (OKRA landschapsarchitecten), Jeroen Hutten (BPD ontwikkeling) Thessa Fonds (The Missing Link erfgoedadvies), Marcel Blom (CROSS Architecture), mobiliteitsexpert Minze Walvius (Advier), trendanalist Justien Marseille (The Future Institute), digitaal strateeg Iskander Smit (Info.nl / TU Delft)

Voor meer informatie: Esther Vlaswinkel

Voor meer informatie over de ontwerpstudie ‘De stad van de toekomst’ klik hier.