Selectie Open Oproepen Internationalisering Tomsk in Rusland

Wij zijn geselecteerd door het Stimuleringsfonds Creative Industrie voor de ‘Open Oproepen Internationalisering’ Tomsk in Rusland in het team LEVS architecten!

Er is met deze inzending een antwoord gegeven op de oproep aan Nederlandse ontwerpers en culturele organisaties om een projectplan in te dienen voor een duurzame verstedelijking in Rusland. Het plan concentreert zich op oplossingen om de openbare ruimtes van de studentenstad Tomsk leefbaarder te maken. De kwaliteit van de leefomgeving rondom de studenten campus kenmerkt zich nu echter door onsamenhangende publieke ruimtes, immens verkeer en vervallen industriële gebouwen. Dit heeft een negatief effect op de ontwikkeling en tevredenheid van inkomende studenten, die juist van belang zijn voor de toekomst van de stad. Begin 2017 is het Living Laboratory Tomsk (LLT) opgezet door lokale autoriteiten, academici en ondernemers als een centrum voor stedelijke innovatie, kwaliteit van leven en economische groei.

Lees hier meer over de selectie en het project.