Keerkring Amersfoort

Dinsdag 11 maart 2014 heeft het College van B&W van Amersfoort ingestemd met het ruimtelijk voorstel voor de locatie Keerkring 5, op de hoek van de Merdiaantunnel en de spoorlijn. Het programma omvat circa 265 woningen op een locatie van 1,6 ha zodat het ontwerp de stedelijk dichtheid van 165 woningen per hectare krijgt, inclusief al het parkeren op eigen terrein. De afgelopen jaren zijn er verschillende voorstellen voor deze locatie ingediend die echter geen van alle haalbaar bleken. Dit ontwerp is dat wel en daarom zal over enkele weken ook de gemeenteraad zich erover uitspreken. Het is de bedoeling om in 2016 met de bouw te beginnen. Klik hier voor het artikel in het AD.

Start bouw De Nieuwe Singel in Wijk bij Duurstede

In Wijk bij Duurstede is de bouw van het project De Nieuwe Singel op vrijdag 10 januari officieel gestart. Dit project is onderdeel van de wijkvernieuwing De Engk waarvoor SVP het stedenbouwkundig plan heeft gemaakt. In opdracht van de M2 groep heeft SVP 19 woningen ontworpen. De opwaardering van dit deel van de wijk bestaat uit het graven van een nieuwe singel waarlangs 13 singelwoningen gebouwd worden. Om de hoek worden nog 6 statige herenhuizen gerealiseerd. Vanwege de snelle bouwmethode zullen de vernieuwingen in de loop van 2014 al zichtbaar zijn. Voor meer informatie klik hier