Survivallen met Mulock Houwer

SVP is aangesloten bij Matchpoint, een stichting die bedrijven activeert om Betrokken te ondernemen. Dit voorjaar maakte SVP twee ‘matches’ op de jaarlijkse Matchbeurs. Donderdag 11 juli is een aantal medewerkers van SVP met een klas van de Mulock Houwerschool in Amersfoort gaan survivallen in het bos Birkhoven. De Mulock Houwerschool is een school voor kinderen met gedragsproblemen. Niet alleen de kinderen hebben genoten van het uitje maar ook voor de ontwerpers van SVP was het een leerzaam uitje. In onze schoolgebouwen voor bijzonder onderwijs is het bieden van een veilige omgeving zonder al te veel prikkels essentieel. Door een ochtend met deze kinderen op stap te zijn krijgen we beter inzicht in de behoefte van de gebruikers van onze gebouwen. Ook veel respect voor de juffen, die met veel liefde en eindeloos geduld de kinderen begeleiden.